Umowa zlecenie - Administrative Assistant
De Gruyter Warszawa, Polska 5 marca 2018

Wydawnictwo naukowe De Gruyter Open (www.degruyteropen.com), część grupy De Gruyter (www.degruyter.com), jedno z czołowych światowych wydawnictw naukowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,
  • odbieranie telefonów i przekazywanie informacji,
  • koordynacja obiegu korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • koordynowanie przepływu dokumentów (zleceń, umów, itp.),
  • zarządzanie usługami, z których korzysta firma (pocztowe, internetowe, telekomunikacyjne, ubezpieczeniowe, rekrutacyjne itp.),
  • pomoc pracownikom w rozliczaniu wydatków, delegacji itp.,
  • przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do biura rachunkowego,
  • pomoc administracyjna w organizacji spotkań, wyjazdów i imprez handlowych,
  • wsparcie pracowników w bieżących obowiązkach.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat, studiów zaocznych bądź wieczorowych,
  • pełna dyspozycyjność, t.j. brak innych stałych zajęć,
  • znajomość obsługi programów biurowych, mile widziana wiedza z zakresu podstaw księgowości,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz duża samodzielność i efektywność w działaniu,
  • skrupulatność, dokładność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji.

Oferujemy

  • biuro w cichym i spokojnym otoczeniu – 5 min od stacji metra Stare Bielany,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • ciekawą i stabilną pracę w miłej atmosferze,
  • pracę w młodym i dynamicznym  zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i dalszego rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu ze zdjęciem i listu motywacyjnego (obydwa dokumenty w języku angielskim) na adres hr@degruyteropen.com, z tematem listu „Administrative Assistant”. Prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.