Umowa o dzieło - Technolog ds. suplementów diety / Opracowanie składu
Inup Jacek Janicki Warszawa, Polska 11 października 2016

Branża – BRANŻA FMCG

Firma zajmująca się tworzeniem nowych produktów suplementów diety i wprowadzenie ich na rynek zagraniczny.

Stanowisko Technolog ds. suplementów diety / Specjalista R&D Branża – BRANŻA FMCG,

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie składu, receptur i technologii pod produkcję zleconą (kontraktową) produktów typu: suplementy diety oraz produktów specjalnego przeznaczenia
  • opracowywanie i weryfikacja merytoryczna opisów produktowych, materiałów szkoleniowych i marketingowych (współpraca z Działem Marketingu)
  • przygotowanie opisu i dobór surowców oraz opis mechanizmu działania suplementu diety wraz z technologią wytwarzania.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy opracowywaniu składu
  • Wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu przygotowania, opracowania i wdrożenia koncepcji składu produktu, który jest suplementem diety
  • umiejętność opisu i dobóru surowców oraz opis mechanizmu działania suplementu diety wraz z technologią wytwarzania

Oferujemy

Pracodawca oferuje – prace zdalną z perspektywą umowy o pracę

  • szerokie możliwości rozwoju
  • sprzyjającą atmosferę

Wymagane dokumenty

CV