MBA ZARZĄDZANIE W AGROBIZNESIE – studia w SGGW

MBA ZARZĄDZANIE W AGROBIZNESIE

http://mba.sggw.pl

Drodzy Absolwenci SGGW. Zapraszamy na studia Executive MBA – dla ambitnych i otwartych osób, obecnych i przyszłych menadżerów, którzy chcą zdobywać nowe umiejętności pomocne w karierze zawodowej.  Studia MBA dają wiele możliwości rozwoju i otwierają drogę do dynamicznej kariery.

3-semestralne studia podyplomowe adresowane są do właścicieli firm, dużych gospodarstw oraz menedżerów i specjalistów, których obecne lub przyszłe stanowisko wymaga kompetencji w zakresie nowoczesnego zarządzania. Planowany termin rozpoczęcia studiów to 15 października 2019. Zapraszamy!. Rekrutacja trwa!

Co nas wyróżnia?

Kładziemy nacisk na praktykę. Przynajmniej połowa casu naszych zajęć ma formę “nauczania poprzez działanie” zgodnie z cyklem Kolba:

 Liczna grupa naszych wykładowców (ponad 40%) to praktycy.

Nasz program posiada akredytację europejskiego konsorcjum uczelni rolniczych ICA. 15% zajęć jest prowadzonych po angielsku przez współpracujących wykładowców zagranicznych.

Zajęcia odbywają się w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych (8 zjazdów w semestrze). Kadrę stanowią wykładowcy z SGGW, z uniwersytetów z Holandii, Wielkiej Brytanii, Portugalii i USA oraz praktycy.

UWAGA: Specjalna promocja dla Absolwentów SGGW – 10% zniżki

 

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową programu: http://mba.sggw.pl   lub telefonicznie – 501  441  780.