Mars Open Talks

Mars Open Talks to inicjatywa Współpracowników Mars mająca na celu dzielenie się wiedzą ze wszystkimi studentami. Przez dziesiątki lat na rynku zdobyliśmy wiele doświadczeń, które sprawiły, że jesteśmy liderami w naszej branży. Czas przekazać tę wiedzę innym! Pokażemy Wam, jak od środka wygląda praca w jednej z największych firm FMCG na świecie. W trakcie 5 wirtualnych spotkań, nasi trenerzy wprowadzą Was w świat biznesu odpowiedzialnego społecznie. Rozmawialiśmy już z Wami o sprzedaży. Przed nami jeszcze marketing, finanse i już 14 stycznia -inżynieria!

OPIS DRUGIEGO WYKŁADU DOT. INŻYNIERII
Mars Open Talks #2:
Od labów do linii produkcyjnej. Rozmawiamy o inżynierii w FMCG.
•Robisz inżynierkę, ale nie wiesz jaka ścieżka kariery Cię czeka?
•Zastanawiasz się jak wygląda proces produkcji w fabrykach lidera FMCG?
•Chcesz dowiedzieć się, co robi po porannej kawie Inżynier Niezawodności Marsa?
Jeśli na wszystkie pytania odpowiadasz twierdząco, Mars Open Talks #2 jest dla Ciebie!
Nasi trenerzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą, a Ty będziesz mieć okazję zadania im pytań w trakcie sesji Q&A. Naszym celem jest pokazanie jak wygląda praca inżynierów od podszewki.
Link do rejestracji: www.bit.ly/mars-open-talks-2-rejestracja
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/434267054653390
Pamiętaj! Spotkamy się online już 14styczniao 16.00!
Link do transmisji otrzymasz od nas mailowo,w dniu wydarzenia.
Harmonogram: TALK 1 16:00-17:15 Narodziny inżyniera, czyli rzecz o tym, o czym nie wiedziałem, że powinienem wiedzieć. Jak skończyć kierunek techniczny i nie zwariować -kilka słów o tym, co warto robić w trakcie studiów, aby odnieść sukces.
Przecież to na pewno mi się nie przyda! A może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Któż z nas nie zadawał sobie tego pytania, kreśląc wykresy do sprawozdań z laborek lub znajdując się w ogniu przygotowań sesji. Zapraszamy Was na spotkanie, na którym przywrócimy sens Waszym tytanicznym wysiłkom. Ujawnimy kulisy naszej codziennej pracy, opowiemy kilka swoich historii i podpowiemy Wam, jak i w co zainwestować swój czas i siły podczas studiów inżynierskich.Porozmawiamy również o łączeniu pracy i studiów –mission impossible czy ambitny plan na wejście na rynek pracy z garścią doświadczeń?
Trenerzy:
Michał Gronkiewicz, Inżynier Niezawodności
Krzysztof Klin, Inżynier Niezawodności
Przemek Janiszewski, Inżynier Infrastruktury

TALK 2 17:15-18:30 Nieoczywista kariera inżyniera -od czego zacząć po studiach?
Studia, studia i po studiach. Jesteś już inżynierem z dyplomem w ręku i wiesz, że to już czas na znalezienie pierwszego zatrudnienia. No właśnie, od czego zacząć?W naszym talku podpowiemy jak i gdzie szukać pracy. Pochylimy się również nad typami stanowisk, bo wiemy, że dla części z Was rozwój umiejętności technicznych będzie najważniejszy. Z kolei dla części, to praca z ludźmi będzie czymś co sprawi, że poniedziałkowy poranek stanie się samą przyjemnością. Nie ważne czy znacie się na programowaniu, automatyce czy inżynierii produkcji –macie przed sobą ocean perspektyw. I udowodnimy Wam to, bazując na naszych doświadczeniach i pierwszych krokach w firmie Mars. W trakcie spotkaniapokażemy, jakie macie możliwości oraz przedstawimy użyteczne narzędzia w planowaniu indywidualnej kariery.
Trenerzy:
Bartosz Kluba, Inżynier ds. Danych, Wskaźników i Ciągłego Doskonalenia
Krzysztof Banasik, Technical Manager

O MARS:Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!