KPMG- zhakuj praktyki lub pracę w zespole cyberbezpieczeństwa

Wiesz jak uchronić dane przed atakami hakerów?  

A może sam jesteś w stanie przeprowadzić kontrolowane włamanie?  

Wiesz jak przeprowadzić audyt bezpieczeństwa?  

A może masz pomysł na transformację systemów biznesowych związanych z bezpieczeństwem danych? 

Jeżeli tematyka cyberbezpieczeństwa jest Ci bliska, dołącz do programu i zhakuj sobie praktyki lub pracę w KPMG. 

W ramach programu KPMG Cyber H@ckademy masz szansę zdobyć wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa w jednej z dwóch ścieżek zawodowych – technicznej lub konsultingowej. 

Na ścieżce technicznej będziesz mógł sprawdzić się jako hacker, na ścieżce konsultingowej pokażesz jak doradzać największym firmom w temacie bezpieczeństwa danych. 

Program skierowany jest do: 

Jakie są korzyści dla uczestników? 

Program Cyber H@ckademy daje uczestnikom niepowtarzalną szansę skonfrontowania wiedzy akademickiej z realnymi zadaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Pozwala także na udział w wyjątkowych, autorskich szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa. 

Dodatkowo wszyscy finaliści otrzymają voucher na jedną z największych konferencji IT/Technology w Polsce, a na najlepszych czekają płatne praktyki lub praca w zespole cyberbezpieczeństwa w warszawskim biurze KPMG. 

 
Jak aplikować?  

Rekrutacja do programu trwa!  

Prześlij swoją aplikację w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Następnie wypełnij formularz online i dołącz swoje CV. Po pozytywnej weryfikacji zostaniesz poinformowany mailowo o zakwalifikowaniu się do etapu testów on-line (test analityczny i test online). Potem już tylko krótka rozmowa z Anią- naszą rekruterką i jesteś w Programie! 

W trakcie Programu dowiesz się wszystkiego o pracy w zespole cyberbezpieczeństwa. Poznasz pracujących tam ekspertów, posłuchasz o międzynarodowych projektach i zadaniach, z którymi na co dzień się spotykają. W trakcie warsztatów uzupełnisz swoją wiedzę, a podczas case study sprawdzisz, czy nadajesz się do pracy przy symulacji hakerskich ataków lub projektów biznesowych w obszarze Cybersecurity. 

 
 
Program odbędzie się w maju 2021 roku

Rejestracja trwa do 18 kwietnia 2021 r.  

Więcej informacji znajdziesz na stronie generationkpmg.pl/cyberhackademy 

APLIKUJ 

Masz pytania dotyczące programu? Napisz do nas: 

Justyna Skorupska- koordynator programu 

jskorupska@kpmg.pl