Konkurs Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej

Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w V edycji konkursu na prace dyplomowe „swissstandard.pl Od teorii do praktyki”

Rusza V, 2017/2018 edycja konkursu na prace dyplomowe organizowanego przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą. Konkurs przebiega w II etapach i skierowany jest do studentów, w którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu oraz pisania i obrony pracy dyplomowej w przyszłym roku akademickim.  Zgłoszenia tematów w I etapie można przesyłać do 30.11.2017. W II- możliwe jest skorzystanie z pomocy merytorycznej i konsultacji z wybranym Partnerem.

Ideą przyświecającą Partnerom konkursu „swissstandards.pl od teorii do praktyki” jest wspieranie opuszczających mury uczelni studentów w zdobyciu cennego doświadczenia zawodowego i ułatwienie im wejścia na rynek pracy.

Nagrodami dla autorów najlepszych prac są płatne staże (od 1 do 3 miesięcy) albo wartościowe nagrody rzeczowe, przydatne w przyszłej pracy zawodowej (m.in. sprzęt komputerowy, specjalistyczne oprogramowanie, urządzenia pomiarowe).

Nagrodą wspólną dla wszystkich laureatów jest udział w Akademii Kariery Mensys- profesjonalnych warsztatach przygotowujących do wejścia na rynek pracy, realizowanych przez firmę headhunterską Mensys Polska.

ETAPY KONKURSU

Konkurs przebiega dwuetapowo :

Do konkursu mogą być zgłaszane prace podejmujące tematykę korespondującą z obszarami aktywności biznesowej Parterów- Patronów merytorycznych Konkursu:

Mile widziane prace podejmujące tematykę szwajcarskich standardów, wzorców i zasad właściwych dla rynku szwajcarskiego i panujących w  szwajcarskich firmach, działających w Polsce.

 

Dodatkowe informacje o konkursie : www.odteoriidopraktyki.pl , www.facebook.com/odteoriidopraktyki