Konkurs „P&G CEO Challenge” dla młodych talentów

W imieniu firmy Procter & Gamble jest nam niezmiernie miło poinformować, że ruszyła pierwsza globalna edycja „P&G CEO Challenge”, prestiżowego konkursu skierowanego do studentów uczelni wyższych, którego głównym celem jest odkrywanie młodych talentów. Uzdolnieni studenci z 36 krajów będą mieli za zadanie opracować strategię wprowadzenia na światowy rynek nowego produktu z linii Head & Shoulders.

Zainteresowani studenci mogą zgłosić się do udziału w konkursie za pośrednictwem strony internetowej www.pgceochallenge.eu.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 20 listopada.

Jesteśmy przekonani, że udział w projekcie P&G CEO CHALLENGE to wyjątkowa szansa dla studentów, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności w praktycznym działaniu. To także możliwość poznania rówieśników z innych krajów oraz wymiany wiedzy.

 Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji o trwającej rekrutacji do konkursu w mediach społecznościowych Państwa uczelni, co pozwoli dowiedzieć się o programie wszystkim studentom, którzy chcieliby spróbować swoich sił w globalnym projekcie organizowanym przez jedną z największych, międzynarodowych firm z branży FMCG.