Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet

O nas

Misją Przedszkola Językowego Smart Planetjest Edukacja przyszłości – nie tylko multimedialne tablice, czy nauka kodowania. Naszym głównym celem jest wspieranie stabilnego rozwoju dzieci w jego wszystkich aspektach, od emocjonalnego i psychologicznego poprzez rozwój społeczny, po językowy.
Zajęcia prowadzimy w oparciu o nagrodzony w konkursie MEN autorski program edukacji przedszkolnej KU DZIECKU. Stosujemy również elementy planu daltońskiego oraz metody Montessori. Inspirację czerpiemy z edukacji przyjaznej mózgowi dziecka- neuropedagogiki.
Realizujemy program dwujęzyczny oparty na metodzie wczesnej immersji, czyli zanurzenia w języku. Maluchy poznają otaczający je świat w dwóch językach, ponieważ nauczyciele anglojęzyczni towarzyszą im podczas zajęć edukacyjnych, zabawy, jedzenia, wycieczek, przedstawień oraz wszelkich innych wydarzeń.

Przedszkole posiada nowoczesny system wentylacji, klimatyzacji, filtry anty smogowe oraz czujniki dymu.
Aby zapewnić dzieciom oraz nauczycielom najwyższy komfort i zdrowie, przedszkole jest regularnie ozonowane przez zewnętrzną certyfikowaną firmę.
Wnętrza projektowane są w oparciu o badania wpływu aranżacji przestrzeni i kolorów na rozwój dzieci. Sale są jasne, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, unikalne rozwiązania architektoniczne oraz bezpieczne drewniane zabawki.
Mała liczebność grup, zapewnia każdemu dziecku pełną uwagę nauczyciela i daje przestrzeń na rozwinięcie twórczego potencjału.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża: Edukacja / Szkolenia 
Strona www: http://www.smartplanet.edu.pl
Liczba pracowników: 1-9

Jak do nas trafić

02-495 Warszawa, Posag 7 Panien 14