Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

VML Poland

O nas

Jesteśmy częścią jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie agencji marketingowych – VML, należącej do grupy WPP. Wcześniej znani jako Heureka oraz Pride&Glory Interactive, w 2013 roku połączyliśmy siły i stworzyliśmy największy europejski oddział VML.

VML z siedzibą w Kansas City działa w 26 krajach na 6 kontynentach, zatrudniając ponad 2400 specjalistów. 200 pracowników tworzy agencję komunikacji marketingowej zlokalizowaną w Krakowie i Warszawie. W ramach agencji funkcjonuje szereg działów, w tym wyspecjalizowana w analizach big data komórka strategiczno-badawcza Brand Fibres.

Nasze projekty są doceniane na polskich i międzynarodowych festiwalach reklamy. Interaktywna Agencja 2014 roku (IAB Polska), Sieciowa Agencją Roku („Media&Marketing”) oraz najczęściej nagradzana agencja w konkursie Innovation Award Media Trendy 2014. Od 2010 roku zdobyliśmy ponad 70 nagród, w tym Effie, GoldenDrum, KTR, Mixx Awards, Kreatura, GoldenArrow.

Jesteśmy strategicznym partnerem klientów – agencją, której powierza się najbardziej wymagające i kluczowe zadania. Pracujemy m.in. z Orange, Żywiec Zdrój, PZU, Danone.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.vml.com/
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

01-695 Warszawa, Aleja Słowiańska 10b