Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

VALKIR GROUP Sp. z o.o.

O nas

Valkir Group Sp. z o.o. to nowa spółka której misją jest zbudowanie silnej grupy specjalistycznych pionów, w której każdy z nich skupia się na odpowiednio dopasowanych działaniach wspomagających naszych partnerów biznesowych w najbardziej funkcjonalny i korzystny sposób.

Valkir Academy – pion w swojej strukturze przypomina firmę szkoleniowo-konsultingową. Działania pionu to przede wszystkim szkolenia, doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii programistycznych oraz nowoczesnych metod / frameworków zarządzania projektami i organizacją.

Valkir Interactive – pion w swojej strukturze przypomina agencję interaktywną (ang. interactive agency). Działania pionu to przede wszystkim usługi interaktywne jak implementowanie systemów zarządzania treścią, aplikacje promocyjne, grafika oraz marketing internetowy.

Valkir Software – pion w swojej strukturze przypomina producenta oprogramowania (ang. software house). Działania pionu to przede wszystkim wytwarzanie dedykowanego oprogramowania z wykorzystaniem zwinnych i szczupłych metodyk zarządzania z rodziny Agile i Lean.

Produkty i usługi

Branża: