Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Tantus Sp. z o.o.

O nas

Tantus Sp. z o.o. jest zaufaną marką w branży produkcji kontraktowej, oferuje wysokiej jakości usługi tabletkowania, kapsułkowania, pakowania i etykietowania suplementów diety.

Nasz zakład produkcyjny w Milanówku istnieje od 2007 roku i od tego czasu, dzięki wysokiej jakości świadczonych usług i wykonywanych produktów, konkurencyjnym warunkom oraz elastyczności i rzetelności w biznesie, sukcesywnie zdobywa coraz większą liczbę klientów.

Produkcja kontraktowa suplementów diety skierowana jest do firm, które mają ograniczone techniczne możliwości samodzielnego wytworzenia tabletek oraz kapsułek i ich spakowania.

Wytwarzamy suplementy diety pod potrzeby naszych klientów. Nie wytwarzamy konkurencyjnych własnych produktów.
Zarówno wielkość produkcji jak i terminy jej wykonania, każdorazowo są dostosowywane do wymagań klienta.

Jako firma specjalizująca się w kontraktowej produkcji suplementów diety, w zależności od potrzeb, nie tylko produkujemy, ale też wspomagamy naszych klientów w znajdowaniu optymalnych rozwiązań produktowych. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru surowców, przygotowania
i produkcji suplementów diety oraz ich pakowania.

Nasza spółka zatrudnia specjalistów m.in. z zakresu technologii żywności i żywienia oraz technologii produkcji tabletek i kapsułek.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do świadczenia usług tabletkowania i kapsułkowania oraz pakowania ich w blistry lub słoiki.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz absolutną poufność dotyczącą współpracy.

W zakładzie jest wdrożony system HACCP, certyfikowany przez jednostkę certyfikującą TÜV SÜD Management Service GmbH.

tel. kom. 512158839

e-mail: info@tantus.pl