Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Sodexo Polska Sp.z.o.o.

O nas

Sodexo Polska jest firmą o ugruntowanej pozycji lidera, świadczącą usługi związane ze zwiększeniem efektywności biznesowej w obszarach: zarządzanie infrastrukturą nieruchomości oraz zwiększanie motywacji i komfortu pracowników w miejscu pracy, pacjentów w jednostkach służby zdrowia oraz uczniów i studentów. Spółka oferuje szeroki wachlarz usług przeznaczonych dla siedzib firm, centrów handlowych i logistycznych, fabryk, instytucji państwowych, placówek służby zdrowia, szkół i uczelni wyższych. Na terenie całego kraju obsługujemy 180 klientów, 100 nieruchomości, ponad 600 mniejszych obiektów i 70 restauracji pracowniczych. Dowiedz się więcej: FACILITY MANAGEMENT – kompleksowa obsługa nieruchomości: zarządzanie nieruchomościami, obsługa techniczna, utrzymanie czystości, koordynacja ochrony, obsługa recepcji i poczty, wsparcie administracji, zarządzanie podwykonawcami. USŁUGI ŻYWIENIOWE – restauracje pracownicze, kantyny pracownicze, bankiety, pikniki, vendingi, żywienie pacjentów i studentów.

Produkty i usługi

Branża: Nieruchomości