Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Smart Vegetables Innovations Sp. z o. o.

O nas

Smart Vegetables Innovations Sp. z o.o. – jest jedną ze spółek Grupy Green Holding, której zadaniem jest rozpoczęcie innowacyjnej produkcji sałat w systemie hydroponicznym.

Innowacyjne metody uprawy z wykorzystaniem oświetlenia typu LED światowego lidera technologii doświetlania upraw Philips, połączone ze współpracą naukową Instytutu Ogrodnictwa ze Skierniewic, wraz z zapleczem merytoryczno – technicznym z kilku polskich uniwersytetów przyrodniczych, pozwolą nam na prowadzenie szerokiego zakresu prac dotyczących ulepszania technologii produkcji i kreowania nowych produktów spożywczych, o dużo lepszych parametrach fizyko – chemicznych (trwalsza struktura tkanki liściowej, pełniejsze wybarwienie, ograniczenie zawartości azotanów i azotynów), które w przyszłości stanowić będą podstawę asortymentu oferowanego przez naszą spółkę Smart Vegetables Innovations.

Produkty i usługi

• Sałaty hydroponiczne