Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Samsung R&D Institute Poland

O nas

Samsung R&D Institute Poland to przede wszystkim miejsce, gdzie możesz spotkać się z nowoczesnymi technologiami, zdobywać wiedzę ekspercką a także rozwijać swoje umiejętności i zdolności.
To, co nas wyróżnia to świetna atmosfera pracy okraszona dużą dawką poczucia humoru. To ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi, zdolnymi inżynierami a ekspertami, nie tylko podczas codziennej pracy, ale także przy okazji licznych wyjść i imprez integracyjnych. U nas po prostu dobrze się pracuje!
Co możesz z nami robić? Możesz pracować w takich obszarach jak: systemy zaawansowanej telewizji cyfrowej, technologie mobilne, infrastruktura sieci komórkowej (zarówno 3G jak i 4G), rozwiązania w oparciu o chmurę, zagadnienia z obszaru sztucznej inteligencji.
A na dodatek Samsung R&D Institute Poland to 15 lat historii w Polsce. Jedno z największych i najprężniej rozwiających się Centrów R&D w Europie.
Jeżeli ten opis jest zbieżny z Twoimi oczekiwaniami, prześlij do nas swoją aplikację. Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie: rd.samsung.pl w zakładce Kariera.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://rd.samsung.pl/
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-633 Warszawa, Polna 11