Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Salomon Finance Sp. z o.o.

O nas

Salomon Finance to firma działająca od ponad 8 lat na rynku doradztwa finansowego, specjalizująca się w udzielaniu kredytów hipotecznych i prowadzeniu specjalistycznych szkoleń.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że skutecznie konkurujemy z największymi graczami na rynku i z roku na rok zdobywamy zaufanie coraz większej rzeszy klientów

Do naszych Partnerów zaliczamy ponad 20 banków, domy maklerskie, liczne agencje nieruchomości, deweloperów, rzeczoznawców, a także multiagencje ubezpieczeniowe.

Jesteśmy pomysłodawcą, a także koordynatorem portalu eksperckiego Kredytopedia.pl, gdzie szczegółowo przedstawiamy najbardziej aktualną ofertę kredytów hipotecznych. Jest to dowód naszej transparentności i otwartości w relacjach z Klientem.

Produkty i usługi

Branża: