Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

RECONNECT Agencja Doradztwa Personalnego

O nas

Działalność Agencji doradztwa personalnego RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracowników oraz przeprowadzanie kompleksowych procesów rekrutacyjnych. Naszą wizją jest stworzenie optymalnego miejsca spotkań dla pracobiorców i pracodawców. Aby to osiągnąć opracowaliśmy procedury przeprowadzania rekrutacji, które odpowiadają światowym standardom.

Na tej bazie oparliśmy naszą współpracę zarówno z polskimi, jak i z zagranicznymi partnerami. Nasze działania dostosowujemy do tempa rozwoju naszych klientów. Aby sprostać ich wysokim wymaganiom proponujemy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego procesu rekrutacyjnego. Nasi klienci mogą na bieżąco śledzić przebieg procesu rekrutacyjnego i sami decydować w jakim stopniu chcą być zaangażowani w poszczególne jego etapy.

Ważną część naszej działalności jako Agencja pośrednictwa pracy za granicę, stanowi rekrutacja międzynarodowa obejmująca wszystkie kraje europejskie. Naszym klientom pomagamy pokonać bariery kulturowe. Zwracamy się również do Polaków zamieszkałych poza granicami Polski oraz do obcokrajowców zainteresowanych podjęciem pracy w naszym kraju.

Wizja
Stworzenie optymalnego miejsca spotkań dla pracobiorców i pracodawców.

Cel
Usprawnianie działalności naszych klientów i przedstawienie kandydatom najlepszych ofert i miejsc pracy.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.reconnect.com.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

30-701 Kraków, Przemysłowa 12