Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Profika Broker Sp. z o.o.

O nas

Lubimy myśleć o sobie jako o spółce brokerskiej innej niż wszystkie. Innej, bo jesteśmy bardzo przywiązani do naszych wartości. Innej, bo zawsze staramy się stać po stronie naszego Klienta i bezkompromisowo reprezentować jego interesy. Innej, bo zawsze myślimy o współpracy z Klientem kategoriami lat, a nie kolejnej transakcji. Jesteśmy dumni z naszej inności na tle rynku i uważamy ją za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasza inność wprost przekłada się na konkretne oszczędności naszych Klientów i ich zadowolenie.

Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy rynkowym potentatem o globalnej skali działania, dzięki czemu każdą transakcję i każdego Klienta możemy traktować indywidualnie. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy Klient ma bezpośredni kontakt nie tylko ze swoim opiekunem, ale także z zarządzającymi biznesem naszej Spółki. Prosto, przejrzyście, uczciwie … inaczej.

Broker to reprezentant interesów Klienta w kontaktach z ubezpieczycielami. Broker działa na zlecenie Klienta i w jego imieniu. Broker ma dostęp do ofert wszystkich ubezpieczycieli działających na rynku. Pozyskuje oferty ubezpieczenia i pomaga wybrać tą najkorzystniejszą, dopełnia formalności, a w razie szkody pomaga uzyskać odszkodowanie.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża: Ubezpieczenia
Strona www: http://www.profika-broker.pl
Liczba pracowników: 10-99

Jak do nas trafić

Warszawa, Pańska 73