Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Rachunkowość Sp. z o. o.

O nas

Już od ponad sześćdziesięciu lat na łamach miesięcznika „Rachunkowość” zapewniamy bieżące, miarodajne wyjaśnienia i konsultacje, poświęcone zwłaszcza aktualnym problemom rachunkowości rewizji i podatków. Bogaty dział artykułowy przynosi kompetentne analizy aktualnych zagadnień rachunkowości, podatków, finansów, analizy i informatyki zastosowanej do księgowości oraz rewizji finansowej.
Czyta nas przede wszystkim – choć nie tylko – kierowniczy personel służb finansowo-księgowych i biegli rewidenci, którym dostarczamy aktualnych interpretacji i ich zastosowań w praktyce.
Dlatego za naszym pośrednictwem szybko i do właściwych osób docierają – na zasadzie odpłatności – informacje o nowych produktach współpracujących z nami producentów oprogramowania, nowych publikacjach książkowych, kursach i szkoleniach i innych przedsięwzięciach interesujących służby finansowo – księgowe.

Produkty i usługi

Branża: