Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Quantron S.A.

O nas

Quantron S.A. powstał w 2015 roku jako kontynuacja działalności polskich inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie nauki i techniki.

W ramach grupy kapitałowej rozszerzyliśmy nasze kompetencje o kolejne obszary działalności, w tym fotogrametrię i teledetekcję niskiego pułapu z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.

W 2019 roku  rozpoczęliśmy współpracę z amerykańskim partnerem XFed Global, specjalizującym się w profesjonalnych systemach bezzałogowych statków powietrznych i antydronowych, co pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek europejski i bliski Wschód zaawansowanych rozwiązań.

Łącząc wspólne siły i doświadczenie rozwinęliśmy skrzydła w zakresie cyberbezpieczeństwa i wywiadu cybernetycznego, oferując wdrożenia, testy i  audyty najlepszych  rozwiązań bezpieczeństwa systemów informatycznych, IoT oraz automatyki przemysłowej.

Oferujemy również pomoc operacyjną i techniczną przy projektowaniu i wdrażaniu strategii bezpieczeństwa cyfrowego, lotniczego, lądowego i morskiego (CALM TM) oraz naszej międzynarodowej logistyki. Naszą strategią jest bezpieczeństwo cybernetyczne, analizy wywiadowcze, zarządzanie granicami i migracją, know-how dotyczące dronów i lotnictwa.

Posiadamy również koncesję nr B-010/2018 na prowadzenie działalności w zakresie towaru podwójnego zastosowania.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża: Doradztwo / Konsulting 
Strona www: http://quantron.pl/
Liczba pracowników: 1-9

Jak do nas trafić

02-460 Warszawa, G. Daimlera 2