Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Prywatni Bankierzy Sp. z o.o.

O nas

Prywatni Bankierzy to liderzy w branży prywatnego doradztwa finansowego. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość procedur bankowych, a przede wszystkim – transparentność, przełożyły się na to, co w biznesie jest najważniejsze – zaufanie.
Zaufanie naszych Klientów.

Wystawiona przez nich wzorowa ocena pracy Prywatnych Bankierów, jest dla nas najważniejszym wyróżnikiem w branży i najcenniejszą wizytówką.

Setki zadowolonych Klientów, to setki niestandardowych ofert oraz planów, które mogliśmy zrealizować. Nasze niemalże 10 letnie doświadczenie pozwala na tworzenie najbardziej optymalnych rozwiązań finansowych, których na próżno szukać w innych instytucjach.
Nie bez powodu mówimy o sobie, że „widzimy możliwości tam, gdzie inni widzą przeszkody”.

Produkty i usługi

Branża: Doradztwo / Konsulting