Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Progress Management Partners Sp. z o.o.

O nas

Zajmujemy się doradztwem biznesowym poprzez systemowe podejście w realizacji procesów zmiany w organizacji Klientów (maksymalizacja efektu z poszanowaniem dotychczasowego dorobku). Wykorzystujemy potencjał kreatywny grup projektowych (wiedza ekspercka) tworzonych pod kątem każdego zlecenia.

Wspieramy biznes licznymi działaniami, jak np.:

Rekrutacja i selekcja – projekty realizujemy szybko i skutecznie poprzez m.in. direct search, multiposting, Social Media, networking oraz własną bazę kontaktów (profesjonalne narzędzie zintegrowane). Wykorzystujemy sprawdzoną i efektywną metodologię identyfikowania najlepszych talentów na rynku. Każdorazowo nad efektywnością procesu czuwa Grupa Doradcza skupiająca osoby z adekwatną do projektu wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu proces oceny potencjału kandydatów do pracy jest wnikliwy i obiektywny.
Programy rozwojowe i szkolenia – na podstawie profesjonalnego audytu opracowujemy i wdrażamy autorskie programy celowe, poddawane stałemu monitoringowi efektywnościowemu. Procesy są realizowane na bazie wiedzy eksperckiej, benchmarkingu, innowacyjności, wskaźników biznesowych, mechanizmów przełamywania barier.
Doradztwo biznesowe – wsparcie Klientów na każdym etapie rozwoju firmy w zakresie zarządzania (ludźmi, finansami, sprzedażą), inwestycji, restrukturyzacji, procesów zmiany, wyzwań powiązanych z obecną sytuacją ekonomiczną.
Executive Supervision – usługi dla menedżerów o podwyższonej samoświadomości zawodowej.

Produkty i usługi

Branża: