Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

PRO SP. Z O.O.

O nas

Spółka PRO świadczy usługi porządkowe od 2000 roku. W pierwszym okresie pod nazwą MC Serwis a od roku 2006 jako PRO Sp. z o.o. rozszerzając działalność o ochronę osób i mienia.

To co wyróżnia nas spośród konkurencji to doskonale przygotowana kadra kierownicza sprawująca bezpośredni nadzór nad wykonywaniem powierzonych nam zadań. Dbamy o to by personel kierowany do pracy był odpowiednio ubrany oraz przeszkolony. Sprzęt jakim dysponujemy pozwala na realizację usług na najwyższym poziomie, a w połączeniu z profesjonalną chemią osiągamy pożądany przez naszych klientów efekt.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług o najwyższej jakości, zaspokajających Państwa wymagania i oczekiwania. Osiągamy go stosując najwyższej jakości sprzęt i rozwiązania techniczne, dlatego też polecam Państwu skorzystanie z naszych usług.

Produkty i usługi

Branża: