Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Praktiker Polska Sp. zo.o.

O nas

Praktiker – jest jedną z największych w Europie firm handlowych z branży DIY „Do It Yourself”, która w rekordowo krótkim czasie stworzyła sieć marketów budowlanych w: Niemczech, Bułgarii, Rumunii, Grecji, Turcji, Luksemburgu oraz na Węgrzech i Ukrainie, oferujących produkty do domu, ogrodu i wyposażenia wnętrz, w tym: materiały budowlane, narzędzia, farby, sprzęt campingowy.
Praktiker – Naszym celem jest ciągły rozwój i utrzymanie pozycji jednej z najlepszych firm w swojej branży. Chcemy, aby nasi pracownicy dotrzymywali kroku wszystkim zmianom na polskim rynku i dlatego organizujemy szkolenia i stale poszerzamy kompetencje osób u nas pracujących. Poszukujemy osób otwartych, zaangażowanych i kreatywnych. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i osób, które chcą zdobyć pierwsze szlify na rynku pracy. Jeżeli lubisz pracować w zespole, poznawać nowych ludzi, realizować swoje pomysły, chcesz pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia oraz potrafisz przekazać innym swoją wiedzę dołącz do naszego zespołu.

Produkty i usługi

Branża: