Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. K. w Bolszewie Oddział w Ełku

O nas

Witamy w Porta – świecie nowoczesnych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, która swój sukces zawdzięcza głównie wykwalifikowanej kadrze i stałemu rozwojowi.
Projektując drzwi kierujemy się światowymi trendami i korzystamy z technologicznych nowinek, dzięki czemu naszym Klientom możemy zaoferować wysokiej jakości, nowoczesne drzwi w bardzo konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą więc Państwo jedyne w swoim rodzaju drzwi wewnątrzlokalowe okleinowane i fornirowane, wejściowe antywłamaniowe, metalowe oraz techniczne przeciwpożarowe i akustyczne. Polecamy także ościeżnice i pozostałe akcesoria do drzwi. Nie stawiamy barier kreatywności naszych Klientów, poza ofertą standardową proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, co jest szczególnie istotne w sektorze inwestycji takich jak hotele, biurowce, uczelnie czy szpitale.

Produkty i usługi

Branża: