Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Polskie Finanse Sp. z o.o.

O nas

Polskie Finanse Sp. z o.o. realizuje projekty doradcze dla przedsiębiorstw od 1997 roku.

Nasz zespół składa się z konsultantów z doświadczeniem zdobywanym w Polsce oraz innych krajach Europy. Jest to interdyscyplinarny zespół zrzeszający ludzi (ekonomistów, inżynierów, informatyków, prawników, szkoleniowców), dla których praca przynosi dużo satysfakcji ze względu na różnorodność projektów i osiągane rezultaty.

Główne obszary naszej działalności:

• Znajdywanie oraz pozyskiwanie kapitału dla finansowania projektów inwestycyjnych. Projekty realizowane są ze wsparciem funduszy strukturalnych lub instrumentów finansowych (pożyczki, kredyty, obligacje);

• Reorganizacja procesów biznesowych oraz aktywów przedsiębiorstw mająca na celu przede wszystkim osiąganie coraz wyższych zysków oraz lepsze zarządzanie dostępnymi zasobami;

• Zarządzanie kryzysowe, w tym reprezentacja prawna w sytuacjach problemowych;

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.rpfin.pl

Produkty i usługi

Branża: