Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Plus Bank S.A.

Czy wiesz, że…PLUS BANK S.A. to bank ze 100% polskim kapitałem.
PLUS BANK S.A. to bank, który posiada ponad 25 letnią tradycję (w latach 1991 – 2013 był obecny na rynku, pod nazwą INVEST-BANK S.A.)..
PLUS BANK S.A. znajduje się w jednej grupie kapitałowej ze spółkami: Plus – operator sieci komórkowej; Polsat – największa polska telewizja komercyjna; Cyfrowy Polsat – największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce; Teleaudio; ipla.
PLUS BANK S.A. realizuje styl zarządzania oparty na osobistej odpowiedzialności i zaangażowaniu pracownika, w bardzo przyjaznej atmosferze pracy, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników.
PLUS BANK S.A. zapewnia swoim pracownikom wstępne szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy.
PLUS BANK S.A. preferuje styl zarządzania oparty na pracownikach kompetentnych i zmotywowanych wewnętrznie do działania.

Produkty i usługi

Branża: Bankowość