Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. Z o.o.

O nas

Projektujemy gry i symulacje szkoleniowe, które wykorzystujemy w rozwoju kompetencji managerów i organizacji. Nasze programy szkoleniowe są dedykowane zarówno małym grupom, jak i całym firmom. To co nas wyróżnia – jesteśmy pierwszą firmą w Polsce zajmującą się wykorzystaniem autorskich gier w szkoleniach. Pracujemy na całym świecie – od USA, przez Europę po Daleki Wschód. Dostarczamy rozwiązania dla dużych korporacji, średnich firm i małych przedsiębiorstw, zdarza nam się pracować również z sektorem non profit oraz administracją publiczną. Pracownicy naszej firmy aktywnie uczestniczą nie tylko w realizacji strategii firmy, ale również w testach nowoczesnych narzędzi, które wdrażamy na polskim i zagranicznym rynku.

Produkty i usługi

• Edukacja