Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Pfizer Polska Sp z o.o.

O nas

Pfizer Inc. to wiodąca firma farmaceutyczna i największa na świecie prywatna organizacja zajmująca się badaniami biomedycznymi. Odkrywamy i opracowujemy innowacyjne leki, które pozwalają ludziom na całym świecie cieszyć się dłuższym, zdrowszym i bardziej produktywnym życiem. Pfizer Inc. zajmuje się także ochroną zdrowia zwierząt. Leki firmy Pfizer są dostępne w ponad 150 krajach na całym świecie. W naszych laboratoriach w USA i Europie pracuje ponad 12 000 naukowców. Spośród wszystkich firm farmaceutycznych, Pfizer przeznacza największe środki na badania naukowe i opracowanie nowych leków. Wydatki te wynoszą średnio 8 miliardów dolarów rocznie. Obecność leków Pfizer w Polsce datuje się od 1958 roku. Dziś Pfizer Polska zajmuje wiodącą pozycję na liście największych firm farmaceutycznych w Polsce. Firma utrzymuje silną pozycję rynkową oferując innowacyjne leki w wielu obszarach terapeutycznych, między innymi: kardiologii, neurologii, psychiatrii, diabetologii, reumatologii, okulistyce, endokrynologii, seksuologii, urologii, onkologii i chorobach zakaźnych. Oferta leków Pfizer obejmuje także szczepionki, leki bez recepty oraz preparaty weterynaryjne. Firma jest również aktywna na polu badań klinicznych.

Produkty i usługi

Branża: