Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Passus Sp. z o.o.

O nas

Grupa Passus działa na rynku IT od 1992 roku. Jest polskim dostawcą wyspecjalizowanych rozwiązań obejmujących w szczególności:
• projektowanie i budowę sieci radiokomunikacyjnych,
• planowanie, monitoring i poprawę wydajności sieci teleinformatycznych,
• bezpieczeństwo sieci IT,
• zarządzanie procesami, przepływem dokumentów i informacji w środowisku SharePoint, w oparciu o technologie Net oraz Silverlight,
• własne urządzenia sieciowe i specjalistyczne aplikacje.
Realizowane przez nas projekty obejmują wszystkie etapy wdrożenia, począwszy od analizy biznesowej, poprzez stworzenie rozwiązania zgodnie z potrzebami określonymi przez klienta, aż po wdrożenie i wsparcie po wdrożeniu. Tworząc rozwiązania
dla naszych klientów korzystamy ze światowej klasy produktów i technologii oferowanych przez partnerów: AirMagnet, Cisco, Draka, Fluke Networks, Microsoft, Opnet, Powerwave, Radiall, Spinner, jak i rozwiązań stworzonych przez nasz zespół programistów i inżynierów.
Zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych pracowników – inżynierów, programistów i specjalistów, a do grona naszych klientów należą tak wymagający partnerzy, jak PKO BP, Bank Pekao SA, Ericsson, EuroBank, Gaz System, Nokia, Orange, TPSA, PKO SA, PTC, P4, Polkomtel, T-Mobile, ZUS. Dynamicznie rozwija się także eksport rozwiązań spółki – m.in. do Austrii, Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowacji oraz RPA.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-587 Warszawa, Wiktorska 63