Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Optima Partners Sp. z o.o. Sp. k.

O nas

Optima Partners powstała dzięki energii i zaangażowaniu osób, które zdobywały swoje doświadczenie w międzynarodowych korporacjach świadczących profesjonalne usługi doradcze. Konsultanci Optima Partners, ich bogate doświadczenie i wiedza stanowią najcenniejszą wartość firmy.

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w obszarze biznesu, IT i bezpieczeństwa. Obsługujemy firmy duże, a także średnie i małe z różnych branż. Mamy doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami prywatnymi i państwowymi. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, nie stawiamy granic dla naszych usług.

Pomagamy Klientom w najtrudniejszych i nietypowych sytuacjach. Stosujemy niekonwencjonalne metody rozwiązań skomplikowanych problemów biznesowych przy zachowaniu optymalnych kosztów ich wdrożenia.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do dokładnego zrozumienia i poznania potrzeb naszych Klientów. Satysfakcja i zadowolenie Klientów jest naszym nadrzędnym celem. Nasze usługi charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zgodną ze standardami stosowanymi przez międzynarodowe firmy doradcze. Oferowane przez nas rozwiązania spełniają wysokie wymagania naszych Klientów w możliwie najlepszy sposób.

Każdy projekt realizujemy z wielkim zaangażowaniem, energią i profesjonalizmem. W projekty angażujemy tylko doświadczone osoby posiadające praktyczne umiejętności i wiedzę w danym obszarze. Nasi konsultanci chętnie przekazują swoją wiedzę i doświadczenie Klientom.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.optimapartners.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-646 Warszawa, Joliot-Curie 19/35