Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Oferty pracy JobBaloon.com

O nas

Z rokiem 2013 nastąpiła innowacyjna wyszukiwarka propozycji miejsc – JobBaloon.com, która jako jedna z nielicznych w Europie stała się agregatorem wakatów. Jobbaloon – ta przewrotna nazwa, odnosi się do balonika, w tym przypadku balona wolnych stanowisk. W nieskończenie wielkim balonie, można za pomocą proste obsługi użyć i znaleźć odpowiednie oferty posad.

Wolne posady pochodzą tylko z pionierskich i prawdziwych źródeł, które zyskują wciąż swoich zwolenników w wirtualnym świecie. Dzięki działaniom młodych specjalistów, którzy do niedawna sami poszukiwali pracy poprzez agregatory miejsc wolnych w firmach, napotykając wiele problemów, możemy cieszyć się użytecznością z miejsca które pozbyło się usterek i problemów pozostałych stron poświęconych miejscom pracy.

Specjaliści obiecują, że pozbyli się błędów, dbając przede wszystkim o nieskomplikowanie serwisu. Szukajka, nie ma na celu przyciągnięcia użytkowników swoją grafiką, ponieważ nie ona jest istotą tego miejsca, najważniejsza jest tu prostota i szybkość szukania pracy nawet dla najmniej zaznajomionych użytkowników internetu.

Trudność serwisu sprowadza się nie tylko do jego interfejsu. Czasochłonna praca specjalistów pozwoliła na spore ułatwienie korzystania z serwisu pl.jobbaloon.com. Żeby znaleźć ciekawą ofertę pracy internauta musi wypełnić 2 pola tekstowe uzupełniając informację dot. zawodu, a w drugim – polu informacje o miejscowości.

Przyszłość wyszukiwarki internetowej zapowiada się w różowych kolorach, ponieważ już niebawem będą działali nie tylko na rynku Polskim, ale i Europie.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://pl.jobbaloon.com
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

62-020 Swarzędz, Grudzińskiego 62