Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowy Styl Sp. z o. o.

Chcesz u nas pracować, odbyć staż czy praktykę? Poznajmy się!

Konsekwencją pielęgnowanych przez nas wartości: lokalności, transparentności i elastyczności jest wizja firmy, która, obok produktu i środowiska, podkreśla znaczenie ludzi. Rozwijamy się, prowadząc dialog ze społecznością lokalną, klientami i kontrahentami, a naszym pracownikom przypisujemy tu kluczową rolę. Ich głos ma dla nas szczególną wartość, gdyż to dzięki ich zaangażowaniu i pracy, Grupa Nowy Styl dynamicznie się rozwija, nieustannie umacniając swoją pozycję.

Czujemy się współodpowiedzialni za kształt lokalnego rynku pracy. Relacje z naszymi pracownikami opieramy na szacunku, sprawiedliwym traktowaniu, respektowaniu praw człowieka i pracownika, promując idee zrównoważonego rozwoju (work-life balance). Nasze standardy etyczne zawarliśmy w Kodeksie Postępowania Grupy Nowy Styl. Zawodowo rozwijamy poprzez programy szkoleniowe, rekrutacje wewnętrzne czy Programy Talentów.

Jeśli chcesz stać się częścią naszej organizacji, aplikuj.
Czekają na Ciebie oferty pracy jak również praktyk i staży.

Produkty i usługi

Branża: