Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

No Limit Sp. z o.o.

O nas

SZTUKA LOGISTYKI

Nasze usługi skierowane są do firm, dla których wysoka jakość i terminowość są priorytetowe.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa, w sposób optymalny ekonomicznie, z zachowaniem troski o Pracownika i ochronę środowiska.

Niezależnie, czy są to usługi logistyki kontraktowej, dostawy do sieci handlowych, transport samochodowy czy usługi dodatkowe VAS, zawsze realizujemy powierzone zadania z najwyższą starannością. Zaangażowany, kompetentny i różnorodny zespół, składający się zarówno z doświadczonych fachowców, ale także z młodych innowatorów, to nasza największa wartość. Z dumą i zaangażowaniem realizujemy już trzecią dekadę usługi dla najbardziej wymagających Klientów, a wśród nich dla wielu międzynarodowych liderów w swoich branżach.

Dokąd zmierzamy czyli No Limit w logistyce

Sukcesywnie rozszerzamy zakres naszych usług. Niektóre z nich, takie jak transport czy dystrybucja, świadczymy na terenie całej Europy. W usługach logistyki kontraktowej chcemy być jednym z liderów środkowoeuropejskiego regionu. Aktywnie rozwijamy usługi logistyczne dla tych, którzy widzą sukces swoich firm w branży e-commerce.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża: Transport / Spedycja 
Strona www: https://nolimit.pl/
Liczba pracowników: 100-999

Jak do nas trafić

03-866 Warszawa, Księżnej Anny 4