Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Newspoint

O nas

Nasza firma, NetSprint, specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań wyszukiwawczych dla firm i działa na polskim rynku od 2001 roku. Korzystając z jej doświadczeń w tworzeniu tych rozwiązań, a także z technologii naszego norweskiego partnera Opoint, jako pierwsi na polskim rynku uruchomiliśmy w 2007 roku Newspoint – monitoring portali internetowych. Rok 2008 zaowocował uruchomieniem pierwszego na polskim rynku monitoringu social media – Newspoint Social Media. Obecnie obydwa systemy funkcjonują jako jedno rozwiązanie. W 2009 roku wprowadziliśmy usługę tworzenia raportów i analiz. Rok 2012 przyniósł połączenie naszych dwóch rozwiązań, Newspoint i Newspoint Social Media, w jeden system.

Naszymi klientami są firmy każdej wielkości – od najmniejszych do największych, które chcą na bieżąco monitorować swój wizerunek. Dużą część naszych klientów stanowią agencje interaktywne i agencję PR, które równocześnie z prowadzeniem kampanii wizerunkowych monitorują ich efekty. Dzięki sieci partnerów jesteśmy również obecni na rynkach zagranicznych: na Litwie, w Rumunii, Norwegii i Austrii.

Jako pierwsza na polskim rynku firma przystąpiliśmy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Pomiaru i Oceny Komunikacji (Association for Measurement and Evaluation of Communication, AMEC). Dzięki temu członkostwu możemy zaoferować najwyższe na polskim rynku standardy badań komunikacji, a równocześnie podążać w zgodzie z najnowszymi trendami międzynarodowego rynku mierzenia efektów działań komunikacyjnych.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://newspoint.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-145 Warszawa, Solidarności 74A