Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Mercer (Polska) Sp. z o.o.

O nas

Mercer jest wiodącym globalnym dostawcą usług doradczych, outsourcingowych i inwestycyjnych obsługującym ponad 25 000 klientów na całym świecie. Konsultanci Mercer pomagają klientom tworzyć i zarządzać systemami wynagrodzeń, programami opieki medycznej, emeryturami, ubezpieczeniami i innymi świadczeniami pracowniczymi oraz wspierają klientów w pozostałych aspektach dotyczących kapitału ludzkiego. Firma dostarcza również narzędzia i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów oraz świadczy usługi związane z outsoursowaniem i administrowaniem programami świadczeń.

Wśród wielu oferowanych przez nas usług znajdują się także: pomoc w projektowaniu systemów oceny pracowniczej, programów rozwojowych i kompetencyjnych, jak również realizacja przeglądów płacowych.

Mercer zatrudnia ponad 19 000 pracowników, działających w ponad 40 krajach co umożliwia wdrażanie zintegrowanych i globalnych rozwiązań. Nasi konsultanci wykorzystując swoją wiedzę, pomagają klientom rozwiązywać problemy na poziomie lokalnym oraz całej korporacji. Posiadamy doświadczenie w pracy z zarówno z dużymi korporacjami jak i przedsiębiorstwami średniej wielkości.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-807 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 94