Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O nas

Manpower jest światowym liderem w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań HR, które pozwalają kandydatom i firmom odnieść sukces w zmieniającym się świecie pracy.

Manpower to globalna firma o ponad 65-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Oferujemy pełną gamę usług w tym pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, ocenę i dobór pracowników, szkolenia, outplacement, zatrudnienie zewnętrzne i doradztwo personalne. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju.

Rolą Manpower jest otwieranie przed Kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać – profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Więcej informacji o ofercie Manpower można znaleźć pod adresem www.manpower.pl

Produkty i usługi

Branża: