Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Labor Sp. z o.o.

O nas

Drogi Kandydacie:

Istniejemy na rynku od 2006 roku jako wyspecjalizowana spółka zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników na różne szczeble struktury organizacyjnej firm.

Prowadzimy trzy rodzaje rekrutacji:

polskich pracowników do firm działających na terenie Polski
polskich pracowników do firm działających za granicą
zagranicznych pracowników do firm działających na terenie Polski
Należymy do międzynarodowego konsorcjum firm współpracujących na terenie Europy i całego świata. Dzięki naszym partnerom lokalnym możemy przeprowadzać rekrutację na terenie Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Indii, Bułgarii, Czech, Austrii, Rosji, Chin, na Filipinach i na Węgrzech.

Na naszej stronie w prosty i łatwy sposób możesz się zarejestrować jako Kandydat poszukujący zatrudnienia, prosimy jednak o rzetelne i szczere wypełnienie formularza, co jest niezwykle ważne w doborze odpowiedniego miejsca zatrudnienia.

Powinieneś przede wszystkim wiedzieć, że poprzez współpracę z naszą firmą masz możliwość spełnienia swych marzeń związanych z wyjazdem i podjęciem pracy za granicą lub na rynku krajowym. Firma LABOR gwarantuje dobranie, zgodnie z Twoimi kwalifikacjami, odpowiedniego stanowiska, jak i również dopełnienie wszelkich związanych z tym formalności bez pobrania za tą usługę opłat.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-657 Warszawa, Wielicka 36 lok. U3