Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

JIT Solutions Sp. z o.o.

JIT Solutions to zespół ponad pięćdziesięciu doświadczonych specjalistów IT.

Świadczymy szeroki zakres usług w obszarze wytwarzania i utrzymywania systemów informatycznych – głównie na rynku Enterprise.

Prowadzimy projekty na zamówienie dla klientów korporacyjnych oraz wewnętrzne inicjatywy o charakterze badawczo – rozwojowym i biznesowym. Nadrzędną wartością przyświecającą naszym działaniom jest nastawienie na najwyższą możliwą jakość – tę jakość rozumiemy bardzo wielopoziomowo.

Wierzymy, że takie podejście i nieustanne dążenie do doskonałości sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym i ciekawym pracodawcą.

Głównymi klientami JITsolutions są duże organizacje finansowe, ubezpieczeniowe i telekomunikacyjne. Świadczymy dla nich między innymi usługi doradcze, szkoleniowe, outsourcingowe oraz pracujemy jako wykonawcy systemów informatycznych.

Dynamiczny rozwój firmy powoduje, że praktycznie bez przerwy poszukujemy utalentowanych pracowników.

Produkty i usługi

Branża: