Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

JAR JASKULSKI AROMATY

O nas

Działamy już od 1979 roku. Przez lata zdobyliśmy pozycję lidera na rynku aromatów w Polsce. Zyskujemy coraz większe uznanie za granicą. Możemy poszczycić się wciąż wzrastającą liczbą stałych i przekonanych do nas klientów.
Działamy szybko i elastycznie.
Posiadamy bogatą ofertę aromatów spożywczych, których lista stale się poszerza. Znajdziecie u nas Państwo ponad pół tysiąca oryginalnych receptur, stworzonych od podstaw we własnym laboratorium. Naszą przewagą są specjaliści, którzy opierając się na posiadanych zdolnościach sensorycznych, nowoczesnej aparaturze oraz doświadczeniu, potrafią wykreować poszukiwane przez Państwa smaki lub zainspirować działy rozwoju.
Nasze aromaty znajdują zastosowanie w szerokiej gamie produktów spożywczych wytwarzanych przez przemysł cukierniczy, piekarski, mleczarski, napojowy, tytoniowy, browarniczy i owocowo-warzywny. Jednocześnie odbiorcami naszych produktów są inne branże: wędkarska, farmaceutyczna, producenci zapachów do aromaterapii.
Drugą gałęzią naszej oferty są produkty handlowe tj. olejki eteryczne, dodatki spożywcze, kakao, barwniki, ekstrakty.
Kładziemy nacisk na szybki rozwój oferty, który zapewnia nam światowej klasy specjalista kreujący nasze zapachy.

Zatrudniamy osoby z wykształceniem chemicznym (Laboratorium Aromatów, Produkcja) oraz technologów żywności (Dział Kontroli Jakości, Technologiczny, Rozwoju). Przyjmujemy chętnych na praktyki wakacyjne. Cieszymy się z każdej napisanej o nas pracy dyplomowej. Udostepniamy, w rozsądnym zakresie, próbki aromatów do badań.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

01-919 WARSZAWA, WÓLCZYŃSKA 238