Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Ipopema Business Consulting sp. z o.o.

O nas

IPOPEMA Business Consulting działalność operacyjną rozpoczęła w 2009. Od momentu powstania spółki z sukcesem zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów, zapewniając sobie znaczące miejsce na rynku doradczym.

Nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści z bogatym doświadczeniem biznesowym oraz informatycznym, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali podczas realizacji projektów dla największych przedsiębiorstw działających w Polsce oraz dla Klientów zagranicznych a także podczas pracy dla wiodących firm doradczych i wdrożeniowych na świecie, takich jak: IBM, PriceWaterhouseCoopers, KPMG, Deloitte czy Accenture.

Nasza ekspercka wiedza i doświadczenie w zakresie doradztwa operacyjnego, informatycznego oraz wdrożeń systemów informatycznych pozwalają nam na optymalne przeprowadzanie kompleksowych zmian, z uwzględnieniem wszystkich etapów transformacji, od etapu analizy strategicznej do stabilizacji wdrożonego rozwiązania i wskazania dalszych kierunków rozwoju oraz wszystkich głównych aspektów projektowych: procesowego, organizacyjnego, ludzkiego, technologicznego, zarządzania okresem przejściowym i zarządzania zmianą.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-107 Warszawa, Próżna 9