Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Inwenta Sp. z o.o.

O nas

INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR.

Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska managerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowaliśmy projekty rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem Interim Managerów i realizacją projektów czasowych.

Specjalizujemy się również w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji. W oparciu o metody Assessment i Development Centre, Audyt Personalny, oceny pracownicze i Ocenę 360° diagnozujemy potrzeby szkoleniowe i rozwojowe pracowników, identyfikujemy luki kompetencyjne i oceniamy efektywność i przydatność pracowników i kandydatów i na danym stanowisku pracy. Na tej podstawie proponujemy odpowiednio dobrane metody dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu kompetencji w organizacji.

Inwenta prowadzi także projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem, przywództwem, zmianą i efektywnością. Dla działów sprzedaży i obsługi klienta przeprowadzamy dedykowane coachingi operacyjne mające na celu usprawnienie i podniesienie efektywności pracy zespołów i ich menedżerów.

Produkty i usługi

Branża: