Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Invent. Grupa Doradztwa i Treningu Sp. z o.o.

O nas

Invent. Grupa Doradztwa i Treningu Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą od 2003 roku. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań, które podnoszą efektywność działania naszego Klienta. W firmie pracuje zespół ekspertów . Na stałe współpracuje z nami również kilkunastu doradców. Nie jesteśmy fabryką, produkt który otrzymuje klient jest produktem dopasowanym do jego potrzeb klienta. Nasze usługi doradcze mają na celu rozwiązanie istniejących problemów w organizacji. Pomagamy naszym klientom w podejmowaniu właściwych decyzji, których potrzebują w konkretnej sytuacji.
Pracujemy dla samorządów terytorialnych, organizacji pozarządowych i biznesu. Zajmujemy się ewaluacją polityk publicznych, planowanie strategicznym, doradztwem organizacyjnym, zarządzaniem finansami pozyskiwaniem środków na inwestycję. Oferujemy usługi doradcze i szkoleniowe.

Produkty i usługi

Branża: