Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

IKEA Retail Sp. z. o. o.

O nas

Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami,a naszą prawdziwą pasją jest domowe życie. Projektując każdy produkt kierujemy się jednym – chcemy, by dom stał się lepszym miejscem. Grupa IKEA posiada obecnie 315 sklepów w 27 krajach*.

IKEA Retail to sieć sklepów z wyposażeniem domu. W Polsce mamy ich już dziewięć: dwa w Warszawie (w Jankach koło Warszawy i na Targówku), w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Łodzi oraz najnowszy sklep w Bydgoszczy.
W sklepach IKEA, można pod jednym dachem znaleźć wszystko, co jest potrzebne do urządzenia domu. Sklep IKEA to nie tylko rodzinne zakupy, to także źródło inspiracji i pomysłów na wygodne i piękne mieszkanie. W sklepach IKEA każdy znajdzie coś dla siebie. Dbamy o to, by asortyment, rozwiązania i inspiracje były jak najbliższe codziennego życia w domu i pasowały do indywidualnych upodobań i potrzeb naszych klientów. Chcemy, by wielu ludzi, na różnych etapach życia, mogło sobie pozwolić na dobrze zaprojektowane, piękne i funkcjonalne wyposażenie domu.
W IKEA OFERUJEMY:
• umowę o pracę,
• 3-miesięczny wprowadzający program szkoleniowy,
• elastyczne godziny pracy,
• pełne wyszkolenie na stanowisku pracy,
• duży wybór benefitów min. Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie,
• dofinansowanie posiłków,
• konkurencyjne wynagrodzenie

JEŚLI CHCESZ:
• rozwijać się w strukturach IKEA oraz dzielić swoją wiedzą z innymi,
• pracować w miłej atmosferze,
• zapewniać szybką, prostą i przyjazną obsługę klienta,
• zapewniać pozytywne doświadczenia zakupowe
• przyczyniać się do tworzenia planu działania swojego działu,
• być częścią dynamicznie rozwijającego

DOŁĄCZ DO NAS!

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

*Stan na 31 sierpnia 2014.

Produkty i usługi

Branża: