Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Praktykizagranica.pl

O nas

praktykizagranica.pl zajmują się organizacją programu praktyk studenckich we współpracy z najlepszymi hotelami zlokalizowanymi na Majorce, Teneryfie, Fuerteventura, Lanzarote i Malcie.

Zespół tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w branży turystycznej, znających realia życia na Balearach oraz specyfikę tamtejszych hoteli. Praca animatora hotelowego, kelnera czy barmana nie ma przed nami tajemnic. I tą wiedzą chcemy się podzielić z praktykantami umożliwiając im odbycie praktyk zawodowych w branży turystycznej na słonecznych wyspach.

Program praktyk odbywa się w hotelach o najwyższych standardach: trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowych, w których studenci mają okazję poznać tajniki pracy w branży turystycznej oraz zdobyć bezcenne doświadczenie przydatne w późniejszej karierze zawodowej.

Każdego roku program rozpoczyna się w maju i trwa do końca października. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów okres praktyk możemy zmniejszyć do minimum trzech miesięcy i zmienić nieco daty rozpoczęcia oraz zakończenia programu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że rokrocznie z naszej oferty korzysta wielu studentów, którzy wracają z pokaźnym bagażem doświadczeń, niezapomnianych wspomnień, pełni radości i zadowolenia z odbycia praktyk w tak niezwykłym miejscu.

Produkty i usługi

  • Praktyki na Malcie
  • Praktyki w Hiszpanii

Dodatkowe informacje

Branża: Hotelarstwo / Turystyka
Strona www:
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

00-140 Warszawa, Al. Solidarności 115/2