Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Hotel Mercure Warszawa Airport

O nas

MercureAirport
ZAKWATEROWANIE I WYPOSAŻENIE:
Łącznie posiada 117 pokoi – 95 Standard, 10 Family (w tym dwa dla osób niepełnosprawnych), 12 Superior. W każdym z nich znajduje się duża łazienka z prysznicem, a w niej komplet kosmetyków, suszarka oraz ręczniki. W pokojach dostępna jest również indywidualnie sterowana klimatyzacja, internet bezprzewodowy, telefon, telewizor LCD, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz lodówka.
RESTAURACJA I WINIARNIA:
Restauracja jest czynna codziennie 12.00-22.00 (śniadania pn-pt 6.30-10.30, w weekendy 7.00-11.00). Hotelowa restauracja to wspaniałe, cieszyć się smakiem specjałów polskiej i śródziemnomorskiej kuchni. Przestronna sala na 75 osób gwarantuje wyśmienitą atmosferę podczas każdego posiłku. Bar czynny codziennie 8.00-24.00, został stworzony z myślą o relaksie. Tutaj mozna odprężyć się w cieple kominka lub obejrzeć za dużym ekranie TV transmitowane na żywo relacje sportowe. Bar dysponuje rozbudowaną kartą wyśmienitych alkoholi oraz serwuje pyszne, lekkie potrawy.
KONFERENCJE:
Hotel posiada 9 sal konferencyjnych, wszystkie klimatyzowane ze światłem dziennym wyposażone w podwieszany rzutnik LCD, ekran, flipcharty z markerami, zestawy do notowania oraz Wifi.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża: Hotelarstwo / Turystyka
Strona www: http://accorhotels.com
Liczba pracowników: 10-99

Jak do nas trafić

02-156 Warszawa, Aleja Krakowska 266