Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Grupa INVESTIN

O nas

Grupa INVESTIN od ponad 15 lat działania na rzecz efektywnego wspierania procesu wdrażania innowacji produktowych, technologicznych, organizacyjnych i marketingowych oraz upowszechniania i wspierania proinnowacyjnych postaw wśród przedsiębiorców. Zadanie te realizuje poprzez doradztwo biznesowe w obszarze globalnego rynku innowacji, szkolenia oraz  programy akceleracji start-upów.  Zbudowaliśmy bogate portfolio partnerów poparte szerokimi referencjami . Usługi doradcze INVESTIN realizowane są zarówno na skalę międzynarodową, krajową, regionalną jak i mikrootoczenia poszczególnych podmiotów.

INVESTIN jest również pomysłodawcą, twórcą i właścicielem pierwszego na polskim rynku kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego pn. Akademia Komercjalizacji®, który przekazuje kompleksową wiedzę, narzędzia i umiejętności w zakresie złożonych procesów komercjalizacji projektów technologicznych.

Z ramienia Grupy INVESTIN powołano Fundację Zaawansowanych Technologii (FZT).  Flagowym projektem FZT jest Program E(x)plory – to największa w Polsce inicjatywa wpierająca utalentowaną młodzież w realizacji innowacyjnych projektów naukowych oraz promująca ich osiągnięcia na arenie międzynarodowej.

INVESTIN posiada oficjalną akredytację Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii jako Instytucji Otoczenia Biznesu o profilu Centrum Innowacji. Akredytacja obejmuje wszystkie 22 kategorie usług doradczych w zakresie innowacji. W 2018 roku przyznano INVESTIN akredytację Mazowieckiej Instytucji Otoczenia Biznesu o profilu Centrum Innowacji. Dołączyliśmy tym samym do elitarnego grona nielicznych firm w Polsce, posiadających obydwie akredytacje.

Produkty i usługi

• Doradztwo - Strategia
  • Pozyskanie Funduszy Europejskich
  • Analiza biznesowa