Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Gras Savoye Polska Sp. z o.o.

O nas

Gras Savoye w Polsce jest największym na naszym rynku pośrednikiem ubezpieczeniowym. Potwierdzają to między innymi rankingi brokerów, w których niezmiennie od kilku lat Gras Savoye Polska znajduje się na pierwszej pozycji.
Grupa działa w Polsce w ramach dwóch spółek :
– Gras Savoye Polska – broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny
– Pol-Assistance – spółka serwisowa
Gras Savoye Polska jest liderem i pionierem w dziedzinie pośrednictwa i doradztwa ubezpieczeniowego. Nasza oferta obejmuje obsługę wszystkich linii ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, odpowiedzialności cywilnej, osobowe oraz specjalistyczne produkty takie jak np. Ubezpieczenia pogodowe. Gras Savoye Polska świadczy ponadto usługi w zakresie doradztwa, risk manegementu oraz reasekuracji.
Spółka Pol-Assistance świadczy od kilkunastu lat usługi ubezpieczeniowe w zakresie assistance technicznego, medycznego i prawnego. Prowadzi również pełną likwidację szkód, oferuje usługi w zakresie dystrybucji ubezpieczeń oraz przedłużonych gwarancji.
Spółki obsługują w Polsce tysiące klientów, w tym międzynarodowe korporacje, podmioty publiczne oraz klientów indywidualnych.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: https://www.grassavoye.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-674 Warszawa, Marynarska 11