Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

GPO Galster Sp. z o.o.

O nas

Grupa Producentów Owoców GALSTER, powstała w 2008 roku, wywodzi się z Gospodarstwa Sadowniczego GALSTER założonego w 1974 roku przez Albina i Grażynę Pączka. Obecnie GALSTER liczy około 100 ha sadów i produkuje około 3000 ton jabłek rocznie. Firma mieści się w centralnej części Polski, 20 km od Bydgoszczy, w gminie Sicienko, w miejscowości Wierzchucice.

Galster jest grupą nowoczesnych gospodarstw sadowniczych wyposażonych w specjalistyczne maszyny, urządzenia i chłodnie ULO (Ultra Low Oxygen), niezbędne do produkcji, przechowywania oraz sprzedaży owoców o najwyższej jakości.

Owoce produkowane są zgodnie ze standardami Integrowanej Produkcji Owoców. Obecnie GALSTER przygotowuje się również do otrzymania Certyfikatu jakości GlobalGAP.

GALSTER zaopatruje w owoce sieci hipermarketów, delikatesy, osiedlowe sklepy, przetwórnie (owoce miękkie) oraz zakłady cukiernicze na terenie Polski.

Firma współpracuje również z odbiorcami z krajów europejskich i pozaeuropejskich, przygotowując owoce w ilościach hurtowych, kalibrowane, pakowane oraz etykietowane według życzenia klienta zagranicznego.

Gospodarstwo Sadownicze GALSTER zostało w 2001 finalistą VIII edycji konkursu ROLNIK FARMER ROKU co jest wyjątkowym wyróżnieniem dla polskich producentów rolnych.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.galster.pl/
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

86-014 Sicienko, Wierzchucice 20