Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

GEZE Polska Sp. z o.o.

O nas

Nowoczesne rozwiązania systemowe uzyskane dzięki innowacyjnej technice

GEZE GmbH jest jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi, okien i technologii bezpieczeństwa. GEZE oferuje szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne, technika drzwiowa, okucia do szkła, urządzenia do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), systemy bezpieczeństwa, technika okienna, urządzenia do przewietrzania.

Jako przedsiębiorstwo kształtujące rynek i wiodące w dziedzinie innowacyjności i projektowania form, firma GEZE wytwarza i dystrybuuje produkty zaawansowane technologicznie i wpływa na rozwój techniki wyposażania budynków. Zmiany konstrukcyjne i technologiczne są realizowane w sposób ciągły, głównie w oparciu o własne rozwiązania techniczne.

Dzięki zachowaniu najwyższych standardów konstruktorzy GEZE wprowadzają nowoczesność do techniki wyposażania budynków, zachowując przy tym dbałość o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Samozamykacze GEZE należą do najbardziej znanych na świecie. Codziennie miliony ludzi korzystają z systemów drzwi automatycznych. Unikalne rozwiązania wykonywane na podstawie indywidualnych wymagań klientów, jak np. drzwi karuzelowe albo systemy całoszklane, są realizowane we własnym zakładzie konstrukcji specjalnych GEZE Sonderkonstruktionen. Produkty GEZE można znaleźć w prestiżowych budynkach na całym świecie.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: https://www.geze.pl
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

03-236 Warszawa, Annopol 21