Biuro Karier Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

FUN and MOBILE sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy studiem deweloperskim specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych. Nasz zespół, składający się z 30 specjalistów, pracuje nad licznymi projektami dla klientów krajowych i zagranicznych.
Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku i wciąż się rozwijamy. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, w okolicach stacji metra Natolin.
Co robimy?
Dostarczamy usługi na wszystkich etapach tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych, łącznie z projektowaniem aplikacji, projektem graficznym, tworzeniem kodu, testowaniem i publikacją. Oferujemy repozytorium kodu i bazy błędów dla każdego klienta. Stworzone przez nas aplikacje są niezawodne i przyjazne użytkownikom.
Dla naszych klientów tworzymy: zaawansowane serwisy społecznościowe, wciągające gry, interaktywne prezentacje marek, mobilne serwisy informacyjne i rozrywkowe oraz wiele innych.
Technologie
Projektujemy aplikacje na platformy oraz technologie takie jak: iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Blackberry, Symbian czy WebOS. Tworzymy także aplikacje na urządzenia mobilne, które nie obsługują zaawansowanych systemów operacyjnych – dzięki wciąż popularnej technologii Java ME.
Ponadto tworzymy serwisy i aplikacje internetowe i bazodanowe w technologiach: .NET, HTML, PHP, MySQL, MSSQL oraz Flash.

Produkty i usługi

Dodatkowe informacje

Branża:
Strona www: http://www.funandmobile.com
Liczba pracowników:

Jak do nas trafić

02-722 Warszawa, al. KEN 36 lok. 200